неділю, 26 листопада 2017 р.

Наша гордість!Нам є ким пишатися!

АНАТОЛІЙ ПАВСЮК
Наша збірна команда УКРАЇНИ з бодібілдингу здобула ПЕРШЕ загальнокомандне місце на найпрестижнішому турнірі року версії WABBA INTERNATIONAL MR. & MS. UNIVERSE, який пройшов 18-20 листопада в Угорщині, м. Будапешт. Загалом в ньому взяло участь близько 300 спортсменів з понад 30 країн світу! Україну представляли 22 спортсмени й здобули: 8 золотих, 2 срібні та 1 бронзову нагороди. Вперше в історії ВАББА УКРАЇНИ Абсолютну перемогу здобула українка. Також вперше українець здобув перемогу в категорії ББ +180см  й пробився в PRO Bodybuilding категорію й здобув 4 місце серед професіоналів!В цьому сезоні Анатолій Павсюк представляв нову для нього категорію "Men’s Physique Muscular", де він зміг пробитися в фінал і увійти в ТОП 6 кращих спортсменів світу в своїй категорії. Також хочемо нагадати, що 5 листопада проходив Чемпіонат України WABBA Ukraine в м. Києві, де Анатолій Павсюк здобув абсолютну перемогу в цій же категорії "Men’s Physique Muscular".